Laika KREOS 8000

Prostornost a technická propracovanost podtrhuje luxus  

KREOS 8000 PLNĚ - INTEGROVANÉ

Prémiový vůz nejvyšší řady je díky podvozku IVECO (nad 3,5 t) prostorný a technicky dokonalý. Inteligentní a stylové rozdělení vytváří nejen mnoho prostoru opticky, ale také dostatek volného pohybu pro každého cestujícího.  

  • Jsme výhradní autorizovaní zástupci na Jižní Moravě
  • Vozy máme skladem v Kroměříži, rádi Vám je předvedeme


Luxusní a technicky sofistikovaný Kreos 8000 je ve své vlastní třídě unikátní. Pozornost k detailům lze nalézt jak venku, tak uvnitř.

Půdorysy modelové řady KREOS 8000 (PLNĚ-INTEGROVANÉ)

KREOS 8000 nabízí tři varianty půdorysů - dvě varianty s centrální postelí a jednu se samostatnými lůžky. KREOS 8000 nabízí exkluzivním luxus a pohodlí v podobě prvotřídního vybavení.

Laika

KREOS 8002

Technický list KREOS 8002

Laika

KREOS 8009

Technický list KREOS 8009

Laika

KREOS 8012

Technický list KREOS 8012

Luxusní stylová třída na vaší vysněné cestě

Srdcem Kreosu je obývací prostor s výškou místnosti 210 cm. Inteligentní rozdělení vytváří nejen mnoho prostoru opticky, ale nabízí také dostatek volného pohybu pro každého, kdo vás na vaší cestě doprovází.  

Neskutečně vás ohromí výhled na hvězdnou oblohu, přes velké panoramatické okna, která podtrhují styl interiéru. Tento detail je jen začátek skvělé atmosféry, která je doplněna luxusním osvětlením.

Kuchyňky řady Kreos čiší svým charakterem

Nápadně ergonomické tvary a velká pracovní plocha z vysoce kvalitního "Corian Soft Touch" jsou jemně zvýrazněny LED světlem. Díky mnoha speciálním funkcím se stává místem, kde lidé rádi zkoušejí něco nového. S čerstvými ingrediencemi, sofistikovanými recepty a trochou lásky vytvoříte magickou atmosféru pro dlouhé večery. 

Vaše italské lázně
Koupelna je dalším prostorem pro relaxaci. Samostatná sprcha s vnitřním bílo-modrým LED osvětlením se světelnými efekty zajišťuje všestranný komfort.

Součástí je stylové vybavení nástěnnými skříňkami a stropními světly navozují požadovaný luxus. 

Materiály a kombinace Kreos

U modelů řady Kreos je vzhled tmavého dřeva kombinován se světlými prvky a vytváří vyvážený barevný koncept. Design polstrování lze individuálně upravit. 


Fotogalerie Laika KREOS 8000 PLNĚ-INTEGROVANÉ

Technologie

Společnost Laika, která byla založena v roce 1964, od prvního dne vyrábí všechny obytné automobily v San Casciano ve Val di Pesa v Itálii, bez výjimky. Obytné vozy Laika KREOS 8000 jsou postaveny na osvědčené základně Iveco.

Aby byly splněny požadavky na stabilitu a flexibilitu, vyvinula Laika speciální systém montáže nábytku, který zajišťuje bezstarostné cestování. Obytné automobily Laika jsou vyráběny se stejnou péčí, s jakou tesař staví svůj nábytek, a se stejnou vášní pro detail. Tato vášeň a přesnost odlišují Laiku od ostatních obytných vozů.


Kontaktujte nás!

Sdělte nám Vaše představy, my zařídíme vše potřebné pro Váš nový vůz. Můžete využít "Kontaktní formulář" nebo kontakt telefonicky: +420 732 755 522 nebo e-mailem kancelar@karavancm.cz 

Rádi Vám připravíme individuální nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontaktní formulář